HomePage

WinTur

Inonu bul. no:12 09400 KUSADASI Tel:(256) 613 0666(12 hat)
Fax:(256) 612 3610
WinTur Seyahat Acentası Programı
  • WinTur Pro v2.20 Seyahat Acentalarının operasyonlarını yürütmelerinde büyük kolaylık sağlayan öğrenmesi ve kullanması çok kolay, hiçbir özel beceri istemeyen bir programdır.Hatta İşe yeni giren bir kişinin aynı gün kullanmaya başlayabileceği kolaylıkta tasarlanmıştır. Karekter tabanlı işletim sistemlerinde çalışan karmaşık programların labirentlerinde kaybolmadan, yüzlerce anlamsız kodu ezberlemek zorunda kalmadan ve herşeyin her an göz önünde ve kontrol altında olduğu bir programla çalışmanın kolaylığına sahip olmayı kim istemez ki? . Pekçok seyahat acentası analizi iyi yapılmış, kolay kullanılabilen ve işlevsel bir program bulamadıkları için ya henüz bilgisayar almıyorlar, ya da bilgisayarlarını gelişmiş bir daktilo makinası olarak kullanıyorlar. Üstün özellikleri ile kullamınıza sunduğumuz WinTur Pro v2.20 üç ayrı modülden oluşmaktadır;
  • Operasyon :
    Her türlü incoming, flight, transfer, konaklama, gezme-görme, transport, araç kiralama, lokanta, kruvaziyer, konferans ve benzeri faaliyetlerin organizasyonu, teklif hazırlama (pratik tur maliyeti), provizyon ve kesin rezervasyonların (isim listelerinin) ilgili kişi ve yerlere zamanında iletilerek hem konfirme edilmeleri ve hem de tura katılanların handle edilmeleri ve bu işlemler sonucu doğan cari alacak- verecek hesaplarının takibi işlemlerini kolay, anlaşılır ve etkin bir şekilde yapmayı sağlayan bir modüldür. Bu modülde hem bir operasyonun çeşitli öğeleri ve hem de farklı operasyonların benzer öğeleri birlikte topyekün ilişkilendirilebilmektedir. Bu modülde yeralan çeşitli acenta, araç firması, rehber, restaurant, müze, rent a car firması, villa ve otellerin hem genel benzer bilgileri ve hem de kendilerine özgü özel bilgi ve fiyat listeleri data dosyalarında saklandığı için bu yerlerle ilgili hertürlü bilgiyi, zaman kaybetmeksizin anında elde etmek mümkün bulunmaktadır. Bu modülde ayrıca acentaların kullandığı ve önem verdiği kontenjan olayı hem kapsamlı ve hemde pratik bir şekilde ele alınmıştır. Kullanıcı otel kontenjanlarını direkt kendi üzerinden alabildiği gibi, hizmet verdiği Tur-Operatörleri adına da alıp takip edebilmektedir. Kontenjanların çeşitli dönemlerde oda konumlarına ve haftanın günlerine göre alınabilmesi mümkün bulunmaktadır. Program kontenjanların günlük, haftalık ve aylık takibini, otel ve tarih bazlı istatistiklerin grafiksel ve yüzde olarak alınabilmesini de sağlıyor.
  • Günlük Turlar :
    Her türlü incoming, flight, transfer, konaklama, gezme-görme, transport, araç kiralama, lokanta, kruvaziyer, konferans ve benzeri faaliyetlerin organizasyonu, teklif hazırlama (pratik tur maliyeti), provizyon ve kesin rezervasyonların (isim listelerinin) ilgili kişi ve yerlere zamanında iletilerek hem konfirme edilmeleri ve hem de tura katılanların handle edilmeleri ve bu işlemler sonucu doğan cari alacak- verecek hesaplarının takibi işlemlerini kolay, anlaşılır ve etkin bir şekilde yapmayı sağlayan bir modüldür. Bu modülde hem bir operasyonun çeşitli öğeleri ve hem de farklı operasyonların benzer öğeleri birlikte topyekün ilişkilendirilebilmektedir. Bu modülde yeralan çeşitli acenta, araç firması, rehber, restaurant, müze, rent a car firması, villa ve otellerin hem genel benzer bilgileri ve hem de kendilerine özgü özel bilgi ve fiyat listeleri data dosyalarında saklandığı için bu yerlerle ilgili hertürlü bilgiyi, zaman kaybetmeksizin anında elde etmek mümkün bulunmaktadır. Bu modülde ayrıca acentaların kullandığı ve önem verdiği kontenjan olayı hem kapsamlı ve hemde pratik bir şekilde ele alınmıştır. Kullanıcı otel kontenjanlarını direkt kendi üzerinden alabildiği gibi, hizmet verdiği Tur-Operatörleri adına da alıp takip edebilmektedir.Kontenjanların çeşitli dönemlerde oda konumlarına ve haftanın günlerine göre alınabilmesi mümkün bulunmaktadır. Program kontenjanların günlük, haftalık ve aylık takibini, otel ve tarih bazlı istatistiklerin grafiksel ve yüzde olarak alınabilmesini de sağlıyor.
  • Ve daha bir çok özelliklerle..
   

Sitemizi ziyaret ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz

bize yazın

Copyright © 2001 Motiva Yazılım A.Ş.